nákladní pneu
 

Goodyear

Goodyear vyrábí pneumatiky pro nákladní automobily, které vyhoví všem vašim požadavkům na dopravu. Nejnovější pneumatiky Marathon a Regional jsou vytrvalými a hospodárnými dříči v dálkové dopravě, zatímco pneumatiky Omnitrac a Offroad dokáží plynule zvládat náročný terén. Všechny pneumatiky Goodyear pro nákladní automobily splňují nejpřísnější kritéria bezpečnosti a pohodlí a představují tak ty nejodolnější a nejspolehlivější pneumatiky, kterými můžete svůj automobil vybavit.


web: http://www.goodyear.com

Nákladní pneumatiky Goodyear

Goodyear MARATHON_LHS_II
Marathon LHS II+ obsahuje speciální běhounovou směs využívající novou technologii Silefex, která je navržená pro snížení spotřeby paliva a emisí při současném zachování přilnavosti na mokru a mimořádného kilometrového výkonu.
-Široký běhoun , 5-ti žebrové uspořádání ( 6-ti žebrové pro profilová čísla65, 55 a 50 ) s vynikajícím kilometrovým výkonem, rovnoměrným opotřebením a dobrý vedením a stabilitou.
-Technologie lamelování Flexomatic Blade a Edge fading pro mimořádné brzdící vlastnosti na mokru, rovnoměrné opotřebení a vysoký kilometrový výkon.
-Nejnovější technologie geometrie kostry a materiálů pro snížení hmotnost, sníženou odolnost proti poškození, pevnost a schopnost protektorování.
-Nižší valivý odpor ( -7% vs LHS II ).
 
Goodyear FUELMAX_D
Díky vysokému poměru objemu pryže v kombinaci s nízkou hloubkou dezénu vede FUELMAX D k nižšímu valivému odporu a lepšímu kilometrovému výkonu. Hrany Flexomatic zlepšují kilometrový výkon a záběr a polootevřená ramena udržují nízkou hlučnost při lepší ovladatelnosti. Směrový dezén poskytuje lepší záběr.
- Vysoký poměr objemu pryže – nižší valivý odpor a vyšší kilometrový výkon
- Extra široký běhoun – lepší valivý odpor a kilometrový výkon
- Nižší hloubka drážky – lepší valivý odpor a nižší hlučnost
- Směrový dezén – lepší záběr a nižší hlučnost
- Hrany Flexomatic – lepší kilometrový výkon, záběr a ovladatelnost

Pneumatiky FUELMAX D se mohou prořezávat a protektorovat, umožňují vozovým parkům ideálně využít koncept „ Více životů“ (nová – prořezaná – protektorovaná – prořezaná ) pro optimalizaci nákladů na km.
 
Goodyear FUELMAX_S
Pneumatika FUELMAX S využívá IntelliMax Groove Technology optimalizující valivý odpor při opotřebení. Optimalizovaný tvar drážek dává ideální kompromis pro valivý odpor, kilometrový výkon a ovladatelnost.Míra opotřebení je vylepšena vysokým poměrem objemu pryže, nižší hloubkou drážky pro úsporu paliva při zlepšeném kilometrovém výkonu.
- IntelligentMax Groove Technology – optimalizovaný valivý odpor při opotřebení
- Vysoký poměr pro optimalizaci objemu využitelné pryže při nižší hloubce dezénu – nižší valivý odpor a vyšší kilometrový výkon
- Optimalizovaný tvar drážek – mimořádný kompromis mezi valivým odporem,kilometrovým výkonem a ovladatelností
- Optimalizované úhly hran – nižší valivý odpor a lepší přilnavost za mokra
- Hrany bloků – lepší přilnavost za mokra
Pneumatiky FUELMAX S se mohou prořezávat a protektorovat, umožňují vozovým parkům ideálně využít koncept „ Více životů“ (nová – prořezaná – protektorovaná – prořezaná ) pro optimalizaci nákladů na km
 
Goodyear FUELMAX_S_HL
 
Goodyear FUELMAX_T
Pneumatika FUELMAX T má drážky s několika poloměry a speciální běhounovou směs zajišťující ultra nízký valivý odpor pro úsporu paliva v kombinaci s lepším kilometrovým výkonem, dobrým brzděním za mokra a nízkou hlučností.
- Držáky s několika poloměry – mimořádně nízký valivý odpor,vynikající úspora paliva
- Speciální běhounová směs – vysoký kilometrový výkon,dobrá přilnavost za mokra
Pneumatiky FUELMAX T je možné prořezávat a protektorovat, umožňují vozovým parkům ideálně využít koncept „ Více životů“ ( nová – prořezaná – protektorovaná – prořezaná) pro optimalizaci nákladů na km
 
Goodyear G 159
 
Goodyear G124
 
Goodyear G169_RSA
 
Goodyear G286A
 
Goodyear G291
 
Goodyear G293
 
Goodyear G358_LHS
 
Goodyear G386
 
Goodyear Marathon LHS
 
Goodyear MARATHON_COACH
Asymetrický dezén určený pro montáž na všechny nápravy dálkových a meziměstských autobusů. Vyznačuje se vysokým kilometrovým výkonem, odolností vůči opotřebení v ramenní oblasti a vysokým komfortem jízdy.
-Mimořádný kilometrový výkon a rovnoměrné opotřebení.
-Výborná ovladatelnost a komfort.
-Vysoká odolnost vůči nerovnoměrnému opotřebení a poškození běhounu.
-Nízký hlučnost.
-Nižší valivý odpor.
-Mimořádná odolnost vůči aquaplaningu.
-Vysoká životnost kostry a protektorovatelnosti.
 
Goodyear MARATHON_LHD
 
Goodyear MARATHON_LHD_II


 
Goodyear MARATHON_LHS
 
Goodyear MARATHON_LHS_II
 
Goodyear MARATHON_LHT
 
Goodyear METRO_MCD
 
Goodyear METRO_MCS
 
Goodyear OFFROAD_ORD
 
Goodyear OMNITRAC_MSD
 
Goodyear OMNITRAC_MSD_DURASEAL
 
Goodyear OMNITRAC_MSD_II
Omnitrac MSD II se speciálním robustním dezénem poskytuje výbornou ovladatelnost na zpevněných i nezpevněných površích, vysoký kilometrový výkon na silnicích, odolnost proti poškození. Tvar drážek dezénu má dobrou samočisticí schopnost zamezující zachytávání kamínků.
-Excelentní ovladatelnost a brzdění.
-Vysoký kilometrový výkon díky nízkému opotřebení.
-Zlepšené brzdění na zpevněných i nezpevněných vozovkách.
-Výborné samočisticí schopnosti.
-Lepší záběr na nezpevněných površích.
-Lepší záběr v blátě.
-Výborná životnost a protektorovatelnost.
 
Goodyear OMNITRAC_MSS
Pneumatika Goodyear Omnitrac MSS 445/75R22,5 je speciálně určená pro vysoké zatížení vozidel ve smíšeném provozu, tedy na zpevněných nezpevněných vozovkách a částečně i v terénu.
-Optimální odolnost proti průrazu a opotřebení
-Vyšší odolnost proti průrazu ´, vylamování bloků a vzniku trhlin.
-Mimořádný záběr, ovladatelnost.
-Vyšší nosnost a stabilita.
 
Goodyear OMNITRAC_MSS_DURASEAL
 
Goodyear OMNITRAC_MSS_II
Goodyear Omnitrac MSS II je pneumatika se širokým čtyř- nebo pětižebrovým dezénem pro mimořádný kilometrový výkon a rovnoměrné opotřebení, využívající poslední poznatky z oblasti technologie surovin a konfigurace dezénu. Mohutný dezén dává pneumatice vysoký kilometrový výkon na silnicích a dobrou odolnost vůči poškození. Specifické rozmístění drážek zajišťuje dobré samočisticí vlastnosti a snižuje možnost zachytávání kamínků.
-Vysoký kilometrový výkon, rovnoměrné opotřebení dezénu.
-Zlepšené brzdění na zpevněných i nezpevněných vozovkách.
-Dobrá odolnost vůči poškození a stabilita.
-Snížení zachytávání kamínků, dobré samočištění.
-Výborná odolnost a protektorovatelnost.
 
Goodyear OMNITRAC_MSS_LR8
 
Goodyear OMNITRAC_MST
Goodyear MST II se vyznačuje širokým běhounem a mnohonásobně zakřivenými drážkami pro dosažení rovnoměrného opotřebení a zvýšení kilometrového výkonu až o 14%. Klikaté středové drážky a tvar vnějších bloků dezénu zajišťují lepší záběr na zpevněných i nezpevněných cestách a mohutná středová žebra zvyšují odolnost vůči poškození.
-Vysoký kilometrový výkon, vyšší odolnost vůči vylamování bloků a vzniku trhlin.
-Mimořádná přilnavost na mokru.
-Samočisticí schopnosti.
-Vynikající záběr a odolnost proti mechanickému poškození.
-Vyšší odolnost a schopnost protektorování.
 
Goodyear REGIONAL_RHD
 
Goodyear REGIONAL_RHD_II
Nejnovější generace pneumatik pro regionální dopravu pro hnané nápravy se vyrovnává s náročnými požadavky moderní regionální dopravy. Tato pneumatika je navržena pro vysoký kilometrový výkon a široký rozsah použití s využitím KMax Technology, která byla vyvinuta pro dosažení vyššího kilometrového výkonu při zachování ostatních charakteristik.
RDH II+ přináší další zvýšení kilometrového výkonu, ovladatelnosti a snížení opotřebení díky optimalizovanému uspořádání dezénu. To vyhovuje širokému rozsahu použití, od dálkové až po místní dopravu.
-Široký pětižebrový směrový dezén s vysokým kilometrovým výkonem, rovnoměrným opotřebenín a mimořádnou ovladatelností a stabilitou.
-Speciální zkosené drážky, vysoký počet záběrových hran pro lepší brzdné vlastnosti na mokru a kilometrový výkon, výborný záběr a přilnavost v zimě.
-Nová technologie, běhounová směs s vysokým obsahem siliky přináší vysoký kilometrový výkon v kombinaci s dobrou odolností vůči průrazu a jinému poškození.
-Nejnovější technologie a použité materiály pro výrobu kostry zajišťují větší robustnost, odolnost a protektorovatelnost
-RHD II+: až o 10= vyšší kilometrový výkon ve srovnání s RHD II v závislosti na způsobu použití.
 
Goodyear REGIONAL_RHS
 
Goodyear REGIONAL_RHS_II
 
Goodyear REGIONAL_RHT
 
Goodyear REG.RHT_II
Pneumatika RHT II (22,5) poskytuje vynikající kilometrový výkon díky mnohonásobně zakřiveným drážkám a vysokému obsahu kaučuku obsaženému v inovativní běhounové směsi, které zamezuje praskání v drážkách a bocích dezénu.
-Vysoký kilometrový výkon (+30% oproti RHT) a rovnoměrnost opotřebení.
-Větší mohutnost a vysoká odolnost vůči opotřebení v ramenní oblasti.
-Snížení zachytávání kamínků a odolnost vůči praskání v drážkách.
-Nízký valivý odpor snižuje spotřebu paliva.
-Optimální ovladatelnost a brzdné vlastnosti za mokra.
 
Goodyear UG_WTD
Pneumatika pro hnané nápravy UltraGrip WTD je navržena pro mimořádný záběr na zasněžených, zledovatělých vozovkách díky využití jedinečných technologií běhounové směsi a konstrukce kostry. Pneumatika WTD je určena pro provoz v těžkých zimních podmínkách. Se speciální technologií záběrových hran zlepšuje záběr, stabilitu, brzdní a rovněž dosahuje vysoký kilometrový výkon. Dezén WTD City má navíc zesílenou bočnici pro dosažení vyšší odolnost vůči poškození v městském provozu.
-Výborný záběr a brzdění na sněhu a ledu.
-Výborná přilnavost, ovladatelnost a stabilita.
-Vysoký kilometrový výkon, rovnoměrné opotřebení.
 
Goodyear UG_WTS
UltraGrip WTS, pneumatika pro řízené nápravy se vyznačuje širokým, hlubokým dezénem se zdvojenými “Z“ lamelami, speciální běhounovou směsí a díky tomu dosahuje mimořádný kilometrový výkon, záběr a brzdění na mokrých zasněžených a zledovatělých vozovkách. Dezén WTS City má navíc zesílenou bočnici pro dosažení vyšší odolnosti vůči poškození v městském provozu.
-Výborný záběr a brzdění na mokru a na zasněžených vozovkách.
-Výborná přilnavost, ovladatelnost a stabilita.
-Vysoký kilometrový výkon, rovnoměrné opotřebení.
-Určena pro montáž na všechny nápravy.
 
Goodyear UG_WTT
Pneumatika Goodyear UltraGrip WTT byla vyvinuta pro splnění náročných požadavků současné zimní přepravy. Tato pneumatika pro přívěsy a návěsy nejen že výborně funguje v zimních podmínkách, ale udržuje vysokou mobilitu vozového parku po celou sezónu díky dobrému celoročnímu kilometrového výkonu. Zimní pneumatika pro návěsy 265/70R 19,5 UltraGrip WTT výborně doplňuje sortiment pneumatik pro řízené a hnané nápravy v těžkých zimních podmínkách. Pneumatika WTT byla vyvinuta pro provoz na zpevněných, ale i nezpevněných a lesních cestách. Vysoká pevnost kostry zvyšující odolnost vůči poškození splňuje požadavky kladené na pneumatiku v každodenním provozu.
-Čtyřžebrový dezén výrazně přispívá k odolnosti proti poškození.
-Široký dezén pro vyšší kilometrový výkon a dobrou směrovou stabilitu.
-Bloky a polootevřená ramena zajišťují výborný záběr na sněhu a blátě.
 
Goodyear URBANMAX_MCA
Městská pneumatika s technologií UrbanMax Technology představuje kombinaci využití moderních materiálů a dezénu. UrbanMax MCA je speciálně navržena pro dosažení vysokého kilometrového výkonu v městském provozu. Navíc má dobré brzdné vlastnosti a ovladatelnost na mokru. Pneumatika MCA je využitelná na řízených případně všech nápravách vozidel v městském provozu. Možnost celoročního použití (označení M+S ).
-Široký dezén s pěti robustními žebry, pro výborný kilometrový výkon a rovnoměrné opotřebení.
-Středové bloky s lamelami typu Flexomatic pro dobré brzdné vlastnosti na mokru pro celoroční provoz.
-Zesílené bočnice, s indikátory opotřebení, odolávají opotřebení od obrubníků.
-Pneumatika je prořezávatelná a protektorovatelná.
 
Goodyear URBANMAX_MCD_TRAC
MCD Traction je městská pneumatika pro hnané nápravy, využívající UrbanMax Technology jako kombinaci posledních technologických poznatků v oblasti dezénu a směsí. UrbanMax MCD Traction je vyvinuta hlavně kvůli dosažení výborného záběru při celoročním provozu ( označení M+S ). Navíc vykazuje mimořádný kilometrový výkon a vynikající brzdné vlastnosti. Pneumatika MCD Traction je speciálně navržena pro hnané osy vozidel v městském provozu.
-Šest řad dezénovým bloků vykazuje jedinečný záběr, hlavně v zimních podmínkách.
-Široký vzorek dezénu s hlubokým profilem zajišťuje vysoký kilometrový výkon při nízké urovni opotřebení.
-Zesílené bočnice, s indikátory opotřebení, odolávají odření od hran obrubníků.
-Pneumatika je prořezávatelná a protektorovatelná.
 

LKW pneu - nákladní pneu mnoha značek za překvapivé ceny

nákladní pneumatiky