nákladní pneu
 

NABÍDKA ZBOŽÍ:
Výrobce:
Šířka:
Výška:
Ráfek:
Aplikace:
Použití v provozu:


VYHLEDÁVÁNÍ


ZASÍLÁNÍ NOVINEK E-MAILEM

E-mail:

CAPTCHA
Opište kód :
Pro úspěšné odeslání je třeba
opsat bezpečnostní kód.

NAŠI DODAVATELÉ
nákladní pneu Double Coin
nákladní pneu Michelin
nákladní pneu Barum
nákladní pneu Bridgestone
nákladní pneu Continental
nákladní pneu Dunlop
nákladní pneu Goodyear
nákladní pneu Matador
nákladní pneu Pirelli
nákladní pneu Firestone
nákladní pneu Kumho
nákladní pneu Hankook
nákladní pneu Fulda
nákladní pneu Aeolus
nákladní pneu Kormoran
nákladní pneu Kama
nákladní pneu Mitas
nákladní pneu Sava
nákladní pneu Recamic
nákladní pneu Remix
nákladní pneu Newlife
nákladní pneu Vraník
nákladní pneu Tyrex
nákladní pneu NokianMOBILNÍ NONSTOP PNEUSERVIS

V rámci zkvalitňování pneuservisních služeb nabízíme možnost využití našich mobilních pneuservisů. Hlavní výhodou mobilního servisu je vykonání pneuservisního úkonu na místě a v čase určeném zákazníkem(pří plánované odstávce, povinném odpočinku či při nakládce atd.) a tím ušetření nákladů na přesun vozidla. Mobilní pneuservis je možno využít k výjezdu na místo defektu, ale taktéž k plánovaným výměnám pneumatik, jejich prohazování či prořezání. K těmto účelům nabízíme dva mobilní pneuservisy.

1.  hlavní mobilní pneuservis, který je vybaven montážním strojem Promaxx mobile, jež je schopen přezout pneu od průměru 17,5“ přes 19,5“ a 22,5“ až po pneu 440/80-28(16,9-28), což nabízí možnost přezouvat také traktorbagry např. přímo na stavbě. Stroj Promaxx mobile je robustní stroj uzpůsobený k většímu počtu montáží v krátkém čase. Tento mobilní pneuservis je vybaven malou dílnou, takže je možno provádět na místě i drobné opravy a také prořezávání pneumatik. Zárověn je v tomto pneuservisu umístěn dusíkový generátor a tak je standardně využíván dusík k plnění pneu, což přináší mnohé výhody viz. plnění dusíkem. Plnění dusíkem provádíme k zakoupeným pneumatikám zdarma. Pneuservis je také vybaven na servisování pneumatik za“tmy“.
Mobilní pneuservis Mobilní pneuservis Mobilní pneuservis Mobilní pneuservis

2. podpůrný mobilní pneuservis, který je uzpůsoben hlavně k výjezdům na místo defektu a je vybaven tzv.“kostkou“. Ta obsahuje vše nezbytné k výměnám a opravám pneumatik.
Mobilní pneuservis Mobilní pneuservis Mobilní pneuservis Mobilní pneuservis

Naše mobilní pneuservisy jsou Vám k dispozici 24hod denně vč. svátků a víkendů. Ceník servisování mobilním pneuservisem na vyžádání. Věříme, že Vás možnost využití našich servisů společně s možností koupě pneumatik a zajímavé ceny zaujmou. Naši odborně vyškolení a ochotní mechanici jsou Vám plně k dispozici. Těšíme se na případnou spolupráci.

V případě jakýkoliv požadavků či dotazů jsme Vám k dispozici a to na tel. 00420 773 498 888 popř. na e-mailu kupka@lkwpneu.cz
PLNĚNÍ DUSÍKEM ZDARMA

Využijte možnost plnit Vaše pneumatiky dusíkem zdarma. Vzhledem ke snaze nabídnout zákazníkovi co nejlepší servisní služby Vám nabízíme k u nás zakoupené a servisované pneumatice plnění dusíkem zdarma. Pevný a zároveň i mobilní servis jsme k tomuto účelu vybavili dusíkovými generátory. Hlavní výhody plnění dusíkem jsou:

1. snížená kondenzace uvnitř pneumatiky – vysoký obsah vzduchu obsahujícího velké množství kyslíku v pneumatice, který je třeba k jejímu naplnění, způsobuje kondenzaci, která urychluje rezavění plechových disků v letním období a zároveň vytváří možnost zmrznutí kondenzátu v zimním období a tím poškozování pneumatiky.Kondenzát snižuje životnost pláště pneumatiky a může mít vliv i na správné vyvážení. Dusík tyto negativní vlivy na pneumatiku a plechový disk výrazně eliminuje.

2. stálý tlak v pneumatice – pneumatiky se zahřívají podstatně méně než při použití běžného vzduchu a tím se zamezuje přehřátí pneumatiky a eventuální explozi. Rozpínání tlaku způsobené kyslíkem  má také negativní  vliv na jízdní komfort. Tím, že je pneumatika plněná dusíkem neustále pod stejným tlakem se zároveň zlepšuje protektorovatelnost pláště a eliminuje se nepravidelné opotřebení pneumatiky. Některé studie zároveň uvádějí zvýšení kilometrového výkonu pneumatiky a snížení spotřeby, což se projeví především u dálkové přepravy.

Vzhledem, k těmto všem nesporným výhodám věříme, že Vás možnost plnění dusíkem zaujme. V případě jakýhkoliv dotazů nás kdykoliv kontaktujte.
LKW pneu - nákladní pneu mnoha značek za překvapivé ceny

Nabizime nákladní pneu značek Remix - komplet, Double Coin, Michelin, Barum, Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Matador, Pirelli, Firestone, Kumho, Hankook, Fulda, Aeolus, Kormoran, Kama, Mitas, Sava, Recamic, Remix, Newlife, Newlife - komplet, Vraník, Vraník - komplet, Tyrex, Nexttread - komplet, Windpower, , Agate, Hankook/Aurora, Satoya, Westlake, Barkley, Daewoo, Kraiburg - komplet, Recamic - komplet, Protektor, Nokian

nákladní pneumatiky

Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.